מכוון פסנתרים - אבי ברק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+1
 
 
 
 

על אבי ברק

 
 
 
אבי ברק החל לנגן על פסנתר בגיל צעיר – כשהיה בן 6. שמיעתו המוזיקלית הטובה ואהבתו לכלי נגינה זה, הובילו אותו בשנת 1979 לצרפת, שם למד כיוון פסנתרים אצל אמן ידוע בתחום. עם שובו לארץ בשנת 1981, החליט להפוך את לימודיו לפרנסתו ולייעודו.

תוך זמן קצר הפך אבי ברק לשם דבר בתחום. הידע רחב היריעה שלו, שירותי הפסנתר המקיפים והמקצוענות הבלתי מתפשרת על איכותו של כל צליל הפכו אותו למכוון פסנתרים מבוקש. פרט ללקוחות פרטיים רבים, שאת בתיהם הוא פוקד כדי להשיב לפסנתריהם את הצליל המדויק שלהם, אבי ברק מעניק את שירותיו לשורה ארוכה של מוסדות, ארגונים ועסקים. בין השאר, הוא משמש כמכוון פסנתרים מקצועי בתיאטרוני הבימה והקאמרי ובקול ישראל.
 
 
 
מכוון פסנתרים - אבי ברק פסנתרים
 
 
 
35 שנות ניסיון, מיומנות ומוניטין – לשירותכם! חייגו עכשיו: 2472452 - 052
 

אבי ברק פסנתרים – שירותי פסנתר מובילים

 
בית העסק כולל שלושה סניפים, במועצה האזורית משגב ליד רקפת שבצפון, בתל אביב ובירושלים. בנוסף, מספק העסק שירותים עד הבית או האתר המבוקש על ידי הלקוח בכל האזור שבין סביבות ירושלים ועד הצפון הרחוק.
 
 
פסנתרים למכירה באיכות מצויינת יד ראשונה ושנייה
 
פסנתרים למכירה
 
 
 
שיפוץ פסנתרים מכל הסוגים, כיוון ותיקון.
 
שיפוץ פסנתרים - אבי ברק
 
 
 

תחומי ההתמחות של העסק הינם:

 

  • כיוון פסנתרים מכל הסוגים על ידי מכוון מומחה – כולל רגולציה לפסנתר, בשירות עד הבית. לאבי ברק מוניטין רב בתחום זה, ההופך אותו לבחירתם של לקוחות רבים, החל מחובבי נגינה פרטיים, דרך קיבוצים ומוסדות חינוך וכלה במוסדות תרבות.

  • פסנתרים למכירה – העסק קונה ומוכר פסנתרים מכל העולם ומכל הסוגים (כנף, קיר, חשמלי). בסניף הראשי שבמשגב ניתן להתרשם מתצוגה של כלי נגינה אלו, הן מיד שנייה והן חדשים. הקנייה כוללת הובלה עד אליכם (אלא אם נדרשת סבלות) וכיוון ראשון. על כל כלי נגינה ניתנת אחריות (10-5 שנים ליד שנייה, 10 לחדש).

  • תיקון ושיפוץ פסנתרים עתיקים וישנים – מהחלפת עורות ועד לעבודת המכניקה, ביד אומן. כמו כן, העסק משפץ רהיטים עתיקים.

  • ייעוץ מקצועי – ייעוץ בטרם רכישה, כולל בחינה של כלי הנגינה המיועד, וכן הערכות שווי לכל מטרה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, כדי להביא גם אליכם את הצליל היפה והמדויק ביותר שכלי נגינה זה יכול להפיק.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי ברק – המקורי – שירותי פסנתרים כבר למעלה מ- 30 שנים  
 טלפון: 2472452 - 052  •  פקס: 9800569 - 04 
סניף ירושלים: 6240280 - 02  •  סניף תל אביב: 5341254 - 03 • סניף יודפת: 9800531 - 04 
 
 
 
 
 
 
 
בחנות של אבי ברק ניתנים שירותים מקיפים - כיוון, קניה ומכירה.