מכוון פסנתרים - אבי ברק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+1
 
 
 
 

הובלת פסנתר

 
 
כל מי שהחליט לעבור דירה, ודאי נתקל בשאלה אשר חוזרת על עצמה בכל שירות הובלה "האם יש לכם פסנתר?" השאלה הזו עולה מכיוון שהובלת פסנתר היא אינה הובלה רגילה כמו כורסא, או רהיט, העברה של פסנתר דורשת זהירות כפולה, שכן הוא אמנם כלי כבד אשר נראה אגרסיבי, אך הוא מאוד פגיע, ועלול להיפגם בקלות. לא רק שפסנתר הוא כלי גדול וכבד, אשר משקלו יכול לטפס לכמה מאות קילוגרמים, גם פסנתרים מסוג כנף אינם עוברים בפתח הדלת, ולכן על מנת להעבירם נדרשת מיומנות פירוק, ידע והבנה של הסבלים. כלי נגינה זה מכיל בתוכו חלקים רבים קטנים, עדינים ושבירים, והובלה שלו ברשלנות ובחוסר זהירות עשויה לגרום לנזק בפסנתר, כאשר תיקון עשוי לעלות כסף רב. במקרים חמורים יותר הנזק עשוי להיות בלתי הפיך, ואז עוגמת הנפש גדלה, ואינה ניתנת לתיקון.
 
 
 
הובלת פסנתר
 
 
 

טיפים לבחירת חברת הובלות

 
מאחר והובלת פסנתר היא אינה עסק פשוט, אשר דורש ידע ומיומנות של מקצוענים, חשוב מאוד לדעת לבחור את חברת ההובלות אשר תדע לטפל בפסנתר שלכם בצורה הטובה ביותר. אספנו בעבורכם מספר פרמטרים חשובים אשר יסייעו לכם לבחור את המובילים הנכונים:

  • מיומנות וניסיון: בראש ובראשונה חשוב מאוד לבחור חברה בעלת ניסיון עבר בהעברת פסנתרים, ורצוי עם ניסיון בהעברת פסנתר כמו זה שממוקם אצלכם בבית. חברה מנוסה ומיומנת תדע לטפל בפסנתר בצורה טובה לאורך כל תהליך המעבר, ותשמור עליו מנזקים שעשויים להיגרם לו במהלך ההובלה.

  • אחריות: שנית, הקפידו לבחור חברה אשר מעניקה אחריות על נזקים שעשויים להיגרם לחפצים שלכם בעת ההעברה, כולל הפסנתר. חברה אשר מעניקה אחריות על חפצי הערך תהיה זהירה יותר בעת ההובלה, ובמידה וחלילה קורה נזק אתם מבוטחים, ותפוצו על התיקון. 

  • טיפול בפסנתר: לבסוף, חשוב לבחור בחברה אשר תעשה את הטיפול הנכון ביותר בפסנתר שלכם בעת ההובלה. על החברה לעטוף היטב את כלי הנגינה ביריעות פלסטיק אשר ימנעו שריטות ומכות, להוריד אותו בזהירות בגרם המדרגות או המעלית, ולהיזהר שלא לחבוט אותו בקירות, לעיתים יש גם להשתמש בציוד מיוחד כמו מנוף על מנת להוריד אותו בבטחה.
 
 

הובלת פסנתר באמצעות מנוף


לעיתים, במקרה בו מעבר הדלת צר מידי, או כאשר הפסנתר אינו נכנס למעלית הבניין, יש לעשות שימוש במנוף לצורך ההובלה. במקרים כאלו, הדרך היחידה להוציא את כלי הנגינה מן הדירה היא דרך המרפסת או חלון גדול, ולמשוך אותו בזהירות למטה באמצעות המנוף. גם כאן, חשוב מאוד להקפיד שלא לגרור את הפסנתר בעת ההעברה, וכמובן לקשור ולאבטח אותו היטב על מנת שלא ייפול מן המנוף.

הובלת פסנתר על ידי המקצוענים


אם אתם מעוניינים בהעברה של פסנתר על ידי צוות מנוסה מומלץ לפנות לאבי ברק ולצוותו לצורך ההובלה. אבי ברק הוא בעל ניסיון של כ- 35 שנה בתחום הפסנתרים, דרכו תוכלו לרכוש פסנתרים משומשים וחדשים, וכמובן לקבל שירותי הובלה והעברה של פסנתרים בצורה סובלנית, מקצועית וזהירה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי ברק – המקורי – שירותי פסנתרים כבר למעלה מ- 30 שנים  
 טלפון: 2472452 - 052  •  פקס: 9800569 - 04 
סניף ירושלים: 6240280 - 02  •  סניף תל אביב: 5341254 - 03 • סניף יודפת: 9800531 - 04