מכוון פסנתרים - אבי ברק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+1
 
 
 
 

נגינה על פסנתר

 
 
לחלום להיות פסנתרן
 
נגינה על פסנתר
 
לימודי נגינה על פסנתר
 
לומדים לנגן על פסנתר
 
 
 
כולנו אוהבים להקשיב למוזיקת נעימה וערבה. אחד הדברים המקסימים ביותר הוא לדעת לנגן בעצמך ולהנעים את זמנם של החברים ושל בני המשפחה בחגים, במפגשים משפחתיים או בכל הזדמנות אחרת. אז אם גם אתם רוצים להפוך את החלום שלכם למציאות ולהפוך לפסנתרנים כישרוניים, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להתחיל לקחת כמה שיעורי נגינה.
 

שיעורי נגינה על פסנתר בגיל מאוחר

 
אנשים שעברו כבר מזמן את שנות הילדות שלהם וגם גיל העשרה כבר מאחוריהם, טוענים שלמרות שהם מאוד רוצים לנגן על פסנתר, הם לא מסוגלים לדמיין את עצמם מתחילים לקחת שיעורים פרטיים. אבל האמת היא שניתן ללמוד לנגן בכל גיל. מורים מקצועיים מלמדים נגינה תלמידים בכל הגילאים, מגיל 3 ועד גיל 130. גדול המלחינים הישראלים, יוני רועה, גם כן נעזר במורה מקצועי על מנת ללמוד נגינה על פסנתר מתוך מחשבה שתמיד יש מה ללמוד ותמיד יש מה לשפר. זוהי המחשבה שצריכה גם ללוות גם את המבוגרים שחוששים להתחיל ללמוד. עליהם לחזור ולשנן לעצמם שלעולם לא מאוחר מדי. לכל גיל יש יתרונות וחסרונות, כך שקצב ואופן הלמידה נעשה בהתאמה ליכולות של אותו אדם.
 

יתרונות לימוד נגינה בגיל מאוחר יותר

 
חסרון בולט אצל ילדים הוא שלא תמיד הם בשלים ומוכנים עדיין ללמוד נגינה על פסנתר. רבים מהם בדיעבד טוענים שהם עשו זאת יותר בגלל שההורים הכריחו אותם ולא באמת כי הם רצו את זה. לעומת זאת, אדם בוגר יודע מה הוא באמת רוצה, והוא זה שמחליט עבור עצמו אם לקחת שיעורי נגינה או שלא. אנשים מסוגלים ללמוד ולהצליח בקלות, כיוון שהם חדורי מוטיבציה, אחראיים ורציניים יותר בכוונותיהם לעומת התלמידים הצעירים. בנוסף, מאחר וסביר להניח שתלמידים מבוגרים יותר חלמו במשך זמן רב לדעת לנגן, הרי שהם ממוקדי מטרה, משקיעים ומתרגלים, יש להם יותר סבלנות בזמן האימון, ולכן הם ממשיכים לתרגל עוד ועוד, עד שלבסוף הם מצליחים לנגן כמו גדולי הפרפורמרים.
 

מקורות מעוררי השראה

 
אנשים מבוגרים שלומדים לנגן על פסנתר לראשונה בחייהם, נעזרים במקורות השראה מגוונים על מנת לעודד אותם להמשיך ולהתאמן: הם מקשיבים למוזיקת ג'אז עליזה, למוזיקה קלאסית אלגנטית, מזמזמים לעצמם בדרך לעבודה מנגינות קלילות של ריצ'רד קליידרמן, ומשתעשעים עם הילדים בזמן שברקע מתנגנים שירים שבמרכזם הפסנתר כמובן. מקורות השראה אלה דוחפים אותם לשבת ליד הפסנתר ולהתאמן. תוך זמן קצר הם הופכים לאמנים וירטואוזים שמבצעים נגינה על פסנתר באופן שטרם נראה כמותו. אבל כדי שהנגינה שלכם תהיה באמת מושלמת – אתם חייבים לקנות פסנתר טוב ואיכותי.

אם גם אתם חולמים על נגינה על פסנתר מושלם שמפיק את התווים הנכונים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לאבי ברק פסנתרים. אבי עוסק בתחום הפסנתרים למעלה מ – 30 שנה. יש לו ניסיון רב בכל מה שקשור במכירת פסנתרים ובקנייתם, בשיפוצם, בתיקונם ובכיוונם.

צרו עמו קשר בהקדם ותוכלו ליהנות משירות אדיב ואמין ברמה שטרם הכרתם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי ברק – המקורי – שירותי פסנתרים כבר למעלה מ- 30 שנים  
 טלפון: 2472452 - 052  •  פקס: 9800569 - 04 
סניף ירושלים: 6240280 - 02  •  סניף תל אביב: 5341254 - 03 • סניף יודפת: 9800531 - 04