מכוון פסנתרים - אבי ברק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+1
 
 
 
 

פסנתרים לילדים

 
הילד שלכם החל בלימודי נגינה על פסנתר? ברוכים הבאים לעולם העשיר והמרתק של המוזיקה!
 
 
בחירת פסנתר לילדים הינו שלב חשוב בלימודי המוזיקה בכלל ולימודי הנגינה בפרט, וזאת מכיוון שהפסנתר משפיע על פיתוח השמיעה המוזיקלית של הילד.

אבי ברק עומד לצדכם ומספק לכם שלל שירותים חשובים:


להזמנת שירות חייגו למספר 2472452 - 052
 
 
 
פסנתרים לילדים
 
 
 
 

מתי כדאי לרכוש פסנתר לילדים?

 
שיעור הנגינה הראשון אינו מהווה סיבה טובה מספיק כדי לרוץ לחנות כלי הנגינה הקרובה לביתכם, גם אם הילד התלהב מאוד. ילדים עלולים להתלהב ממשהו בהתחלה, אך מהר מאוד לאבד עניין. כדאי להמתין מספר חודשים ואפילו שנה שלמה עד לרכישה של פסנתר – כל עוד הדבר אפשרי כמובן. אם אתם רואים שהילד אכן אוהב את הנגינה ועולם המוזיקה קוסם לו – אז אתם יודעים שהגיעה שעת הרכישה.
 

איזה פסנתר כדאי לקנות לילד?

 
פסנתר הינו כלי יקר ערך, ולכן חשוב לגשת לרכישה בגישה רצינית. בתחילת הדרך אפשר לרכוש כלי לא יקר במיוחד, ואפילו מיד שנייה. עם זאת, חשוב להדגיש שהפסנתר צריך להיות תקין ומכוון. כלי שלא מכוון כנדרש עלול לפגוע בשמיעה המוזיקלית ולגרום לבלבול מיותר.

אם החלטתם לרכוש פסנתר מיד שנייה, כדאי להתייעץ תחילה עם אבי ברק, מומחה מוביל בתחום הפסנתרים. לעיתים קורה שפסנתר שלא כיוונו אותו הרבה זמן יוצא מכלל שימוש, והתיקון עלול להיות יקר.

כדאי לקבל מידע מקיף על מצבו של הפסנתר לפני הרכישה.אם הילד מתמיד ומתקדם בלימודי הנגינה, כדאי לעבור לפסנתר איכותי ויקר יותר.

אבי ברק מלווה אתכם ברכישת פסנתר לילדים, ומעניק לכם שירותי כיוון פסנתרים איכותיים ומקצועיים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי ברק – המקורי – שירותי פסנתרים כבר למעלה מ- 30 שנים  
 טלפון: 2472452 - 052  •  פקס: 9800569 - 04 
סניף ירושלים: 6240280 - 02  •  סניף תל אביב: 5341254 - 03 • סניף יודפת: 9800531 - 04