מכוון פסנתרים - אבי ברק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+1
 
 
 
 

פסנתרים למכירה

 
 
אבי ברק פסנתרים, בהנהלת, אבי ברק – מבחירי מכווני הפסנתרים בישראל, מעמיד לשירותכם למעלה מ-35 שנות ניסיון בתחום הפסנתרים והשירותים עבורם. במרוצת השנים רכז העסק מעגל לקוחות נרחב ונאמן הכולל נגני פסנתר בכל הרמות והדרגות, מן הפרטיים והחובבים ועד למוסדות מקצועיים, כגון קול ישראל, הבימה, הקאמרי ומוסדות תרבות נוספים.

בזכות הניסיון הרב בתחום הפסנתרים, ביכולתו להעניק ללקוחותיו שירותים מקיפים בנושא, ואף להציע פסנתרים למכירה משלל סוגים ומכל העולם, לרבות פסנתרי כנף, פסנתרי קיר ופסנתרים חשמליים, חדשים ויד שנייה. כל הפסנתרים חדשים וישנים כאחד זוכים לטיפולו המסור והאוהב של אבי קץ ונמסרים ללקוחות כשהם במצב הטוב ביותר האפשרי.

לשירות הלקוחות מפעיל אבי ברק פסנתרים אולם תצוגה בסניף הצפוני הממוקם במועצה האזורית משגב, ובו יכול כל אחד להתרשם מן המלאי ולהתנסות בכלי הנגינה השנים. עלות הפסנתר מגלמת בתוכה את עלות ההובלה (ללא עבודות הסבלות), וכן כיוון ראשון. בנוסף, מספק אבי ברק אחריות של חמש עד עשר שנים לפסנתרים יד שנייה למכירה ועשר שנים עבור פסנתר חדש למכירה.
 
הדרך להקלדה על מקשי הפסנתר עוברת בהקלדת הספרות בטלפון: 2742452 - 052
 

בחירת פסנתרים למכירה

 
 
בין אם מדובר בפסנתר הראשון של הילד, או בפסנתר חדש עבורכם, מומלץ להתייעץ במומחים לפני הרכישה. גם הנגנים המקצועיים והמנוסים ביותר מתייעצים עם אנשי המקצוע בתחום, כדי שיאפשרו להם להגיע לצליל ולביצוע המושלם. לכן נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם מקניית פסנתר החלומות שלכם.

בינתיים, נשמח להציע לכם מספר טיפים לבחירת הפסנתר הנכון עבורכם:


  • קנו איכותי, ככל הניתן: איש חכם אמר פעם ש"אין לו כסף לקנות זול". ואכן, בפסנתרים איכות הכלי מורגשת עד מאוד, ופעמים רבות עדיף כבר לקנות פסנתר יד שניה אך טוב, על פני לרכוש פסנתר חדש, אך לא איכותי. השקעה בכלי נגינה איכותי לא רק תסב לכם עונג רב תוך כדי הנגינה, אלא גם תחסוך מכם עוגמת נפש רבה, במידה שתצטרכו להוציא את הכסף שחסכתם על תיקונים רבים בפסנתר לא איכותי.

 
 
 
פסנתרים למכירה
 
 
 
  • התאימו את הפסנתר למי שמנגן עליו – נכון, עד גבול מסוים, ניתן להתאים את הכיסא ואת התנוחה לגודלו של הפסנתר, אך תמיד עדיף יותר להתאים את הפסנתר לגודלו של האדם. כך, למשל, אם מדובר בפסנתר לילדים, מומלץ שיהיה בגודל שיאפשר להם לשבת ולנגן בנוחות. באופן זה, יוכלו לנצל את מלוא היכולת שלהם, ואף לא יהיו מתוסכלים מכלי שגדול עליהם יתר על המידה.

  • רכשו רק פסנתרים למכירה שמגיעים עם אחריות – פסנתרים הם כלי נגינה גדולים ורגישים. כל תקלה קטנה יכולה להשפיע על איכות התפקוד שלהם, ובכל מקרה, הכוונון של הפסנתר אינו בלתי מוגבל בזמן. ניסיון לחסוך ולרכוש פסנתר שאינו נמצא באחריות, גם אם מדובר רק באחריות של החנות, עלול להתגלות כבלתי משתלם עד מהרה.

  • עשו מחקר והגיעו לחנות מוכנים – לא בטוחים איזה מן פסנתר אתם רוצים לרכוש, או אם אתם רוצים לרכוש פסנתר כלל? רוצים לרשום את הילד לחוג פסנתר, אבל לא רוצים לקנות כלי שיעמוד אחרי כן, ללא שימוש? ובכן, אם אינכם מעוניינים בפסנתר רק כאלמנט עיצובי, מומלץ שתעשו מחקר, תתייעצו ותגיעו מוכנים. כמו כן, כיום, תוכלו אפילו לשכור פסנתר לפני שתרכשו אותו, וכך תדעו האם מדובר בהתלהבות חולפת, או באהבת אמת.


 
פסנתרים למכירה במחיר הוגן! חייגו 2472452 - 052
 

לשירותכם תמיד,
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי ברק – המקורי – שירותי פסנתרים כבר למעלה מ- 30 שנים  
 טלפון: 2472452 - 052  •  פקס: 9800569 - 04 
סניף ירושלים: 6240280 - 02  •  סניף תל אביב: 5341254 - 03 • סניף יודפת: 9800531 - 04