מכוון פסנתרים - אבי ברק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+1
 
 
 
 

ההבדל בין פסנתר כנף לפסנתר רגיל

 
 
 
פסנתר כנף
 
 
 
פסנתר הכנף שונה בעיקר במיקומו של המנגנון המכאני שלו. בעוד שברגילים המנגנון נמצא במאונך לקרקע, בכנף הוא מוצב במאוזן. סיבה זו היא שמשפיעה בצורה דרמטית כל כך על השוני שבין שני הסוגים הללו. 
 

לפרוש כנף עם פסנתר כנף

 

בשל מיקומו המאוזן של המנגנון המכאני, פסנתר הכנף הוא מכשיר נגינה גדול מימדים, ולכן נדיר מאוד למצוא אותו בבתים פרטיים. רק אנשים הנהנים משטחי מחייה גדולים במיוחד יכולים להרשות לעצמם להציב אותו בסלון. עם זאת, היות ואיכות הנגינה מושפעת בצורה משמעותית ממיקום המנגנון המכאני, בבתי הקונצרטים השונים נמצא דווקא את סוג הכנף.

במקומות אלו אין בדרך כלל בעיה של מקום, ואיכות הצליל חשובה במיוחד. במילים אחרות, ניתן בהחלט לומר שפסנתר כנף הוא הכלי האיכותי יותר, שמאפשר לאומן להפיק ממנו את המיטב, אך פסנתר קיר הוא הסוג הנפוץ יותר בשל מגבלות מקום.
 
 
 

מחירו ותחזוקתו של פסנתר כנף

 

היות ופסנתר הכנף הוא מכשיר איכותי יותר, גם מחירו בהתאם. מי שמעוניין לקנות כלי נגינה שכזה יכול למצוא את עצמו משלם עשרות אלפי שקלים על מכשיר משומש. היות והעלויות גבוהות במיוחד, עולה הצורך בשימור הכלים הקיימים. מסיבה זו, חשוב במיוחד לבצע כיוון פסנתרים במרווחי זמן סבירים ולבצע כל תיקון בזמן. הכנף עצמה עשויה מחומרים טבעיים, שהמרכזי בהם הוא עץ, ועץ אוהב שמטפלים בו באהבה. הזנחה של כלי זה עלולה להוביל לצורך ברסטורציה שתעלה לא מעט.
   
בחנות של אבי ברק תוכלו למצוא את מגוון השירותים שאתם זקוקים להם לתחזוקה איכותית של פסנתר כנף. רוצים לקנות כזה? אנו נשמח להעמיד לרשותכם את כל המידע שאתם זקוקים לו ולעזור לכם לבחור את המכשיר הטוב ביותר. אל תשלמו על מוצר זול ביוקר, תפנו אלינו ואנו נעזור לכם לבחור נכון. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי ברק – המקורי – שירותי פסנתרים כבר למעלה מ- 30 שנים  
 טלפון: 2472452 - 052  •  פקס: 9800569 - 04 
סניף ירושלים: 6240280 - 02  •  סניף תל אביב: 5341254 - 03 • סניף יודפת: 9800531 - 04