מכוון פסנתרים - אבי ברק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+1
 
 
 
 

איך לבחור את הפסנתר המתאים ביותר עבורכם?

 
אם אתם פסנתרנים חובבים או מקצועיים, ואתם מעוניינים לרכוש את כלי הנגינה המופלא הזה, חשוב מאוד שתקבלו ייעוץ לפני רכישת פסנתר מאנשים שהפכו את אהבת הפסנתר למקצוע. אם אתם שואלים את עצמכם מדוע זה כל כך חשוב, תמצאו את כל התשובות לשאלתכם ממש כאן.
 
 
אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ לפני רגישת פסנתר מאחד המומחים המוכרים והידועים בארץ בתחום, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם אבי ברק. אבי ישמח לתת הסברים מפורטים על כל פסנתר, להשיב על כל שאלה ולתת לכם את ההכוונה הדרושה לבחירה בפסנתר שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. אבי ישמח לספק לכם גם את כל השירותים שלאחר רכישה, במידה שתזדקקו להם, כגוi כיוון פסנתרים ותיקון פסנתרים.
 
 
 
ייעוץ לפני רכישת פסנתר
 
 
 

ייעוץ לפני רכישת פסנתר

 
הסיבה הראשונה שבגללה חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים במכירת פסנתרים היא, שכמי שמתעתדים לנגן בכלי הנגינה הזה, או שרוכשים אותו עבור ילדיהם, אתם בוודאי רוצים לרכוש את הטוב ביותר. נכון, שאם אתם עצמכם פסנתרנים ויש לכם הבנה וידע בפסנתר זה נראה אולי פחות חשוב, אולם תתפלאו לדעת שלפעמים גם אתם יכולים להיות מופתעים מהידע וההבנה שיש למוכר הפסנתרים שבחנות או בחברה שפסנתרים הם ה"בייבי" שלה והיא מספקת עבורם את כל השירותים הדרושים. היועצים לענייני הכלי שאין תחרות לצלילים שניתן להפיק ממנו, יוכלו לספר לכם על פסנתרים חדשים שאך זה יוצרו ושיכולים לתרום רבות לאיכות נגינתכם, ויסייעו לכם לבחור בפסנתר המתאים ביותר הן לגובהו וליכולותיו של הנגן, הן לצרכיו של הנגן וכמובן – לתקציב העומד לרשותכם.
 
 

הסבר על אפשרויות נוספות

 
אם תיגשו לחברה המתמחה במתן שירתים מקיפים לפסנתר הכוללים, בין היתר, מכירת פסנתרים חדשים ויד שנייה, תיקון שלהם, כיוון שלהם ושיפוץ שלהם, תוכלו לשמוע מידע על כל האפשרויות העומדות בפניכם. כך למשל, אם יש ברשותכם פסנתר ישן שאתם רוצים להחליף, היועצים המומחים יוכלו להציע לכם שירות של שיפוץ הפסנתר והחזרתו למצב מצוין, שירות שיכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף שיעלה לכם פסנתר חדש;

אם תהיו פתוחים לשמוע רעיונות נוספים, יוכלו היועצים להציע לכם לרכוש פסנתר יד שנייה באיכות טובה, שישרת את הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר, הן מבחינת התאמתו לנגן וליכולותיו, והן מבחינת התקציב שאתם מוכנים להשקיע בכלי הנגינה. חשוב לציין, שהרבה פעמים פסנתרים יד שנייה מפיקים צלילים ערבים וצלולים הרבה יותר מפסנתרים חדשים, ולכן רכישת פסנתר יד שנייה היא אפשרות שבהחלט כדאי לשקול. צוות המומחים של אבי ברק ישמחו לעמוד לרשותכם.
 
 
 
פסנתרים
 
 
 
לקביעת פגישת ייעוץ ולקבלת מידע נוסף – צרו קשר ותיענו בהקדם.
 
קניית פסנתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי ברק – המקורי – שירותי פסנתרים כבר למעלה מ- 30 שנים  
 טלפון: 2472452 - 052  •  פקס: 9800569 - 04 
סניף ירושלים: 6240280 - 02  •  סניף תל אביב: 5341254 - 03 • סניף יודפת: 9800531 - 04