מכוון פסנתרים - אבי ברק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+1
 
 
 
 

בכוון הצליל - חשיבות כיוון הפסנתר

 
פסנתר הוא כלי נגינה רגיש מאוד, אשר זקוק לתנאים מסוימים על מנת להפיק את הצלילים היפים שכולנו מכירים ואוהבים. כך למשל, מדובר בכלי נגינה שרגיש מאוד לתנאי מזג האוויר, ורטיבות, לחות וטמפרטורות גבוהות יכולות להזיק לו מאוד גם מבחינה מכאנית וגם מבחינה פיזית. לכן, אם מעוניינים לשמור על פסנתר ולדאוג לכך שהוא ימשיך להפיק צלילים נפלאים למשך שנים ארוכות, חשוב מאוד להציב אותו במקום שאינו חשוף לשינויי מזג האוויר (למשל – מאוד לא מומלץ להציב אותו ליד חלון או ליד תנור) ולנסות לשנות
 
 
כמה שפחות את מיקומו. בנוסף, על מנת שקלידי הפסנתר יפיקו צלילים הרמוניים ומדויקים, חשוב מאוד להזמין מכוון פסנתרים מקצועי מדי שנה, על מנת שיבצע כיוון פסנתרים מקצועי.
 

כיוון פסנתר – אבי ברק

 
 
 
תיאום פגישת ייעוץ
 
 
 
 
אבי ברק מבצע כיוון פסנתרים מקצועי, מקצוע שלמד ממכוון פסנתרים מוסמך בצרפת. בנוסף מספק אבי שירותי תיקון פסנתרים ושיפוץ פסנתרים, וכן קונה ומוכר פסנתרים מכל רחבי העולם.

אם אתם זקוקים למכוון פסנתרים מקצועי שיבצע גם בדיקת תקינות מקיפה לפסנתר שלכם – פנו אל אבי שישמח להגיע אליכם ולדאוג לכך שהפסנתר שלכם יפיק צלילים יפהפיים ומדויקים.
 

דו הוא דוב לבן צפוני

 
על מנת להבטיח שהקלידים שאמורים להפיק את הצליל "דו" אכן יפיקו "דו" מדויק ולא "דו" מזויף שעלול לגרום לכך שהיצירות המנוגנות על אותו פסנתר יהיו מאוד לא נעימות לאוזן ואפילו צורמות, חשוב מאוד, כאמור, לבצע כיוון פסנתרים שנתי של הפסנתר. כדאי לדעת, שלא כל אחד יכול לבצע כיוון פסנתרים מקצועי. רק אדם שלמד את רזי המקצוע, בין אם כבן למכוון פסנתרים מדופלם, בין אם כשוליה של מכוון פסנתרים ובין אם כתלמיד של מכוון פסנתרים מקצועי, יכול להגיע לרמת הדיוק הדרושה על מנת שהפסנתר יפיק את הצלילים הרצויים. לכן, כשאתם מחפשים מכוון פסנתרים חשוב לפנות אך ורק לאדם ששמו, מקצועיותו וניסיונו הולכים לפניו.
 
 
 
חשיבות כיוון פסנתרים - אבי ברק במלאכת כיוון פסנתר
 
 
 

לכוון גבוה

 
פנייה למכוון מקצועי תבטיח לכם ככל שניתן שתוכלו להמשיך לנגן בפסנתר שלכם במשך השנה הקרובה מבלי שתאלצו לבצע כיוון פסנתרים נוסף, אלא אם תצטרכו להזיז את הפסנתר או שחלילה ייגרם לו נזק כלשהו כמו נפילה או חבטה. כאמור לעיל, פסנתר הוא כלי נגינה רגיש מאוד, עד כדי כך שכל שינוי במיקום שלו וכמובן גם העברה שלו למקום אחר, יכולה לפגוע באיכות הצלילים שהוא מפיק. לכן, רצוי מאוד שבכל מקרה של מעבר דירה וכמובן בכל מקרה של נפילה של הפסנתר, תזמינו מכוון מקצועי שיבצע כיוון מחדש. במקרים של נפילה מומלץ מאוד להזמין מכוון פסנתרים שעוסק גם בתיקון פסנתרים, על מנת שיבצע בדיקה מקיפה של הפסנתר, יוודא שאף חלק לא ניזוק ובמידה שכן – יבצע תיקון מקצועי שיאפשר לכם להמשיך ליהנות מנגינה בפסנתר.
 
לפגישת ייעוץ עם אבי ברק חייגו 052-2472452
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי ברק – המקורי – שירותי פסנתרים כבר למעלה מ- 30 שנים  
 טלפון: 2472452 - 052  •  פקס: 9800569 - 04 
סניף ירושלים: 6240280 - 02  •  סניף תל אביב: 5341254 - 03 • סניף יודפת: 9800531 - 04