מכוון פסנתרים - אבי ברק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+1
 
 
 
 

מידע נוסף

 
 
 
טיפים לתחזוקת הפסנתר
 
 
 
תחזוקה של פסנתר היא לא עניין של מה בכך. אבי ברק מומחה בפסנתרים נותן מספר עצות לאחזקת פסנתר ולשימורו לשנים רבות, כנראה עוד הרבה אחרינו. מומלץ לכל פסנתרן או אדם בעל פסנתר אשר מעוניינים לקבל מידע נוסף על תחזוקה נכונה.
 
 
 
 
נגינה על פסנתר
 
 
 
אם גם אתם חולמים על נגינה על פסנתר מושלם שמפיק את התווים הנכונים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לאבי ברק פסנתרים. אבי עוסק בתחום הפסנתרים למעלה מ – 30 שנה. יש לו ניסיון רב בכל מה שקשור במכירת פסנתרים ובקנייתם, בשיפוצם, בתיקונם ובכיוונם. צרו עמו קשר בהקדם ותוכלו ליהנות משירות אדיב ואמין ברמה שטרם הכרתם.
 
 
 
 
בכוון הצליל - חשיבות כיוון פסנתרים
 
 
 
אם מעוניינים לשמור על פסנתר ולדאוג לכך שהוא ימשיך להפיק צלילים נפלאים, הרמוניים ומדויקים למשך שנים ארוכות, חשוב מאוד להזמין מכוון פסנתרים מקצועי מדי שנה, על מנת שיבצע כיוון פסנתרים מקצועי. על זאת ועוד במאמר שלפניכם.
 
 
 
 
שימור פסנתרים
 
 
 
בשעת נגינה על הפסנתר עולים צלילים יפים הממלאים את החלל, דברים רבים משפיעים על הפקת צליל מטלם מהפסנתר, מעוניינים לשמור על צלילי הפסנתר ערבים לאוזן לאורך זמן? במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא על שימור פסנתרים, קריאה נעימה!
 
 
 
 
ייעוץ לפני רכישת פסנתר
 
 
 
עומדים לפני רכישת פסנתר חדש ומתלבטים? במאמר זה תקבלו ייעוץ לפני קניית פסנתר, ותוכלו ללכת לרכישה בלב שקט ורגוע, ותדעו שעשיתם את הטוב ביותר.
 
 
 
 
רכישת פסנתר יד שנייה ופסנתר חדש
 
 
 
מעוניינים לרכוש פסנתר? אינכם יודעים אם לרכוש פסנתר יד שנייה או ראשונה? במאמר זה תקבלו ייעוץ לפני קניית פסנתר, ואת כול המידע שרציתם לקבל אודות קניית פסנתרים יד שנייה וראשונה. 
 
 
 
 
תולדות הפסנתר
 
 
 
גם אם אתם יודעים לנגן על פסנתר בצורה מופלאה, יכול להיות שיש עוד המון פרטים שאתם לא ממש יודעים עליו. האם אתם יודעים על גילגוליו מהמצאתו ועד היום? האם יודעים אתם כיצד הוא מפיק את צליליו? במאמר שלפניכם נשמח להעמיק ולהעשיר לכם את הידע על הכלי המופלא הזה.
 
 
 
 
פסנתר כנף
 
 
 
מה ההבדל בין פסנתר כנף לפסנתר רגיל? מה מיוחד כל כך בפסנתר כנף? למי הוא מתאים? כל התשובות מופיעות במאמר.
 
 
 
 
פסנתרים עתיק
 
 
 
מעוניינים לרכוש פסנתר עתיק? רוצים לדעת מה מצבו ומה שוויו? התייעצו עם אבי ברק – מומחה מוביל בתחום הפסנתרים.
 
 
 
 
חוג נגינה על פסנתר
 
 
 
חוג נגינה על פסנתר אמנם מצריך השקעה רבה מצד ההורים ומצד התלמידים, אך תוצאותיו בטווח הרחוק מפתיעות, ושוות את המאמץ.
 
 
 
 
חוג נגינה על פסנתר
 
 
 
בחירת פסנתר לילדים הינו שלב חשוב בלימודי המוזיקה בכלל ולימודי הנגינה בפרט, וזאת מכיוון שהפסנתר משפיע על פיתוח השמיעה המוזיקלית של הילד
 
 
 
 
אפליקציות לנגינה בפסנתר
 
 
 
אוהבים מוסיקה? תמיד חלמתם לנגן על פסנתר, אבל אתם מתביישים להתחיל? ריכזנו עבורכם שלוש אפליקציות חינמיות מובילות, בעזרתן תוכלו לעשות את צעדיכם הראשונים על הקלידים.
 
 
 
 
הובלת פסנתר
 
 
 
הובלת פסנתר היא אינה הובלה רגילה כמו כורסא, או רהיט, העברה של פסנתר דורשת זהירות כפולה, שכן הוא אמנם כלי כבד אשר נראה אגרסיבי, אך הוא מאוד פגיע, ועלול להיפגם בקלות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי ברק – המקורי – שירותי פסנתרים כבר למעלה מ- 30 שנים  
 טלפון: 2472452 - 052  •  פקס: 9800569 - 04 
סניף ירושלים: 6240280 - 02  •  סניף תל אביב: 5341254 - 03 • סניף יודפת: 9800531 - 04